Відбулася робоча нарада з питань централізованого водопостачання у громаді

Дата: 22.01.2020 08:56

21 січня в Торчинській селищній раді відбулася робоча нарада за участі в.о.старост старостинських округів Торчинської громади, начальника Торчинського ВУЖКГ, керівників відділів та апарату селищної ради. Одним із важливих питань, які обговорювалися на нараді, було питання централізованого водопостачання в населених пунктах Торчинської громади, а саме: Садів, Білосток, Веселе.
З нового року водонапірні башні передані на балансі Торчинського ВЖКГ, а тому виникло чимало неврегульованих питань.
Одним із важливих є питання оплати за водопостачання. Жителі сіл, споживачі води, повинні будуть укласти договір з ВУЖКГ на водопостачання. Для укладання договору достатньо буде паспорт та ідентифікаційний код. Начальник Торчинського ВУЖКГ, Олександр Дєтков, наголосив, що оплата за водопостачання буде здійснюватися згідно договору за спеціальними розрахунками споживання води на одну особу. Дані розрахунки відповідатимуть усім нормам чинного законодавства.