Підведено підсумки конкурсу "Краща новорічна іграшка"

Дата: 27.12.2019 15:17

Одне з найцікавіших занять на Новий Рік - це прикрашати ялинку! У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів.
17 грудня у приміщенні актової зали ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» відбувся конкурс на кращу новорічну іграшку, у якому брали участь учні нашої громади.
Варто сказати, що визначити кращі роботи було дуже важко, адже кожна іграшка була неповторною по своєму виконанню, красивою та незвичайною.
Іграшками дітей прикрасять головну новорічну ялинку на центральній площі Торчина, яка щодня буде звеселяти перехожих, дарувати відчуття новорічних чудес .
Враховуючи дотримання вимог до виготовлення іграшки: різноманітність та оригінальність використаних матеріалів, естетичність виконання, журі обрало переможців конкурсу.
Нагородження переможців відбудеться на святковому відкритті ялинки 19 грудня о 15:00 год.