Захист прав та інтересів дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 10.12.2019 15:45

Відповідно до наказу служби у справах дітей облдержадміністрації, рішення виконавчого комітету селищної ради «Про організацію заходів щодо запобігання випадкам загрози життю та здоровю дітей у зимовий період»,  09 грудня 2019 року службою у справах дітей Торчинської селищної ради проведено профілактичний захід (рейд) за маршрутом: село Садів –                    село Білосток – селище Торчин – село Буяни – село Усичі. Під час рейду обстежено умови проживання 12 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, проведено профілактичну роботу з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків по вихованню та утриманню дітей, забезпечення належних умов проживання.

За результатами рейду направлено 1 подання в Луцьке РВП ЛВПГУНП у Волинській області про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ч. 1 статті 184 КУпАП. Питання стану виконання батьківських обов’язків 3 батьками вирішено винести на засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради.

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради