Привітання голови Торчинської громади із професійним святом - Днем працівників сільського господарства

Дата: 15.11.2019 16:45

Шановні працівники сільського господарства Торчинської  громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –  Дня працівників сільського господарства України.

Це свято дбайливих  та працьовитих господарів, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих сільськогосподарських  справ. Завдяки  вашому професійному досвіду, природній  мудрості, працелюбності, наполегливості  живе українське село, колоситься золотиста нива, розвивається сільське господарство на території нашої  об’єднаної громади.

Щиро вдячний вам за віддану працю і любов до землі та бажаю   прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту Торчинської громади  та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою, селищний  голова     Юрій Кревський