Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території

Дата: 07.11.2019 10:27

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (облаштування автомобільної стоянки та гаражів) в смт. Торчин, Луцького району Волинської області.

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проект детального плану території суміжних земельних ділянок (кадастровий номер 0722855400:01:001:0077) площею 0,1147 га (провулок Парковий, 14) та (кадастровий номер 0722855400:01:001:1812) площею 0,1030 га (вул. Івана Франка, 2), що перебуває у приватній власності ПрАТ «ВОЛИНЬХОЛДИНГ», для облаштування автомобільної стоянки та гаражів розроблений на підставірішення Торчинської селищної ради від 12.04.2019 №38/45.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території в межах населеного пункту смт. Торчинсуміжних земельних ділянок (кадастровий номер 0722855400:01:001:0077) площею 0,1147 га (провулок Парковий, 14) та (кадастровий номер 0722855400:01:001:1812) площею 0,1030 га (вул. Івана Франка, 2).

В проекті враховано основні рішення містобудівної документації на рівні генерального плану населеного пункту. Виявлено можливості і умов будівництвагаражів та облаштування автомобільної стоянки на конкретно вибраному місці, врахуючи при цьому відповідно визначених інтересів громади, інвестора та держави.

Проект розроблений відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН 360-92** Планування і забудова міських і сільських поселень, -ДБН Б.2.4-1-94 Планування і забудова сільських поселень.

Орган, що приймає рішення про затвердження документу державного планування.

Торчинська селищна рада Луцького району Волинської області

Передбачувана процедура громадського обговорення, в тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення починається з 07листопада 2019 року і триває до 09грудня 2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Зауваження і пропозиції надаються відповідальній особі, зазначеній у пункті ґ), у письмовому та електронному вигляді.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Громадські слухання заплановано на 29 листопада 2019 року. Місце проведення:_смт. Торчин, вул. Незалежності, 103 (приміщення Торчинської селищної ради ради)

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування.

Торчинська селищна рада, адреса: 45612, смтТорчин, вул.Незалежності, 103, тел. (0332) 79-1309,e-mail: tortchun@gmail.com,

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами) можна ознайомитись на веб-сайті Торчинської селищної радиабо до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Торчинської селищної ради за адресою: смтТорчин, вул. Незалежності, 103,

Екологічна інформації, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується детального плану території знаходиться в Управлінні екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Торчинська селищна рада, адреса: 45612, смтТорчин, вул. Незалежності, 103, тел. (0332) 79-1309, e-mail: tortchun@gmail.com,

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 09грудня 2019 року включно до Торчинської селищної ради e-mail: tortchun@gmail.com,

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Управлінні екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.