Вітання з нагоди Дня усиновлення

Дата: 30.09.2019 11:27

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Свято милосердя, великодушності та доброти. Адже діти – найдорожче багатство кожної держави. В них – надія, майбутнє всього українського роду. Головне завдання дорослих захистити права та інтереси кожної дитини. Особливої уваги потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які волею долі позбавлені найголовнішого – батьківської любові, сімейного затишку та тепла.

Усиновлення, встановлення опіки та піклування, створення дитячого будинку сімейного типу, прийомної сім’ї – це важливий крок, прояв гуманності та людяності, це реалізація природної потреби батьківства та материнства.

Сьогодні держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення, хто вселив у дитяче серце віру та надію, повернув впевненість у собі, людську гідність та самоповагу, хто подарував найцінніше – сім’ю та родину.

Шлях батьківства не буває легким. Це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть найщиріші слова вдячності та поваги. Ви відкрили дітям своє серце, розділили свою любов і душевне тепло. Хай повниться щасливим дитячим сміхом кожна домівка, хай ростуть здоровими та успішними українські діти!

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради