"Гармонія душі" Коляди Ніни Олександрівни

Дата: 12.09.2019 12:30

Якщо людина хоче вишивати,

Знайдеться в неї голка, нитка, час…

Зуміє всі відтінки підібрати,

Й шедеври вийдуть з –під руки не раз.

Саме ці слова сказані про жительку села Буяни, депутата Торчинської селищної ради, майстриню, Ніну Олександрівну Коляду, на відкритті виставки її вишиваних робіт 18 серпня в Будинку культури с.Буяни.

Скільки пам’ятає, вона завжди вишивала. Перші хрестики вишила, коли їй було 10 років.  Вишиту першу сорочку в 15 років майстриня зберігає і до сьогодні. На виставці зібрані 75 робіт, вишитих протягом останніх років. Багато робіт подаровано рідним і близькім.

На свято до Ніни Олександрівни зібралось багато односельчан, шанувальників вишивки. Ведучі Світлана Ковальчук і Наталія Мадей розповіли про життєвий і творчий шлях пані Ніни,  її досягнення на творчій ниві. Староста Буянівського старостинського округу Галина  Кучер зазначила, що ювілярка - прекрасна мама і бабуся 4 онуків, активна і життєрадісна людина. Також з вітальним словом та побажаннями всього найкращого виступили директор Усичівської ЗОШ I-IIст. Анатолій Карпінський  і син Ніни, Василь Коляда. Пісні і вірші звучали у виконанні Тетяни Данилишин.

Багата наша земля талановитими людьми. Пишаємося і гордимося жителями нашої громади!

Здоров’я та натхнення Вам, шановна Ніно Олександрівно!