Розпочинається рейд «Урок»

Дата: 29.08.2019 14:12

Розпочинається рейд «Урок»

Відповідно до статті 53 Конституції України, Закону України «Про освіту», наказу служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації від 27 серпня 2019 року №8 «Про організацію та проведення у 2019 році в області Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»», листа служби у справах дітей Луцької райдержадміністрації від 28 серпня 2019 року №588/01-29/2-19, наказу служби у справах дітей селищної ради від 28 серпня 2019 року №1 «Про організацію проведення у 2019 році на території об’єднаної територіальної громади Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»», повідомляємо, що на території об’єднаної територіальної громади розпочинається профілактичний захід «Урок», метою якого є надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги із підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

Просимо інформацію про дітей, які станом на 01 вересня 2019 року не приступили до навчання у навчальних закладах, терміново подавати службі у справах дітей Торчинської селищної ради.

Шановні батьки!

З метою забезпечення здобуття дітьми загальної середньої освіти, просимо відповідально виконувати свої батьківські обов’язки щодо їх виховання та навчання дітей, забезпечити своєчасну явку дітей на навчання.

Торчинської селищної ради