Святкові заходи з нагоди Дня батька в Торчинській громаді

Дата: 14.06.2019 16:05

8 травня 2019 року Кабінетом Міністрів України схвалено Указ Президента України «Про День батька», відповідно до якого у третю неділю червня кожного року в Україні  святкуватиметься День батька.

З цієї нагоди у навчальних закладах Торчинської об’єднаної територіальної громади проводяться відповідні заходи. Зокрема 13 червня 2019 року в Торчинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся захід на тему «Мій татусь найкращий». Діти співали, танцювали, говорили теплі, щирі слова про своїх татусів.

Висловлюємо щиру вдячність дирекції, педагогічному та учнівському колективам школи за проведений захід.

Запровадження Дня батька спрямоване на створення сприятливих умов для зміцнення інституту сімї як основи суспільства і визначення на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.