Вітання голови Торчинської селищної ради з Міжнародним Днем матері

Дата: 11.05.2019 11:14

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері!

Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту.

Тож, дорогі і рідні матері, низько вклоняємось вам за терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близькихкожен день буде наповнений радісними і приємними подіями!

Хай це свято ввійде в кожну українську родину, щоб під знаком вшанування Матері виховувалися наші діти, бо від того, як вони будуть виховані, залежить наша сила, краса, воля, наше майбутнє.

Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому дому!

З повагою, Юрій Кревський,

голова Торчинської селищної ради