Слова подяки генеральному директору ТзОВ "Веселе-Агро", Ігорю Лукащуку, та жителям села Веселе

Дата: 26.04.2019 10:32

За хороші справи треба дякувати!!! Золоте правило!!!

Отож, виконавчий комітет Торчинської селищної ради в особі голови ради, Юрія Кревського, в.о.старости Веселівського старостинського округу, Оксани Семенюк, директора ЗОШ І-ІІ ст.. с.Веселе, Андрія Сікіринського, висловлюють слова вдячності генеральному директору ТзОВ «Веселе-Агро», депутату Торчинської селищної ради, Ігорю Лукащуку, за надання спеціальної техніки для ремонту водонапірної башти у селі Веселе.

До слова, Ігор Святославович є постійним та безвідмовним спонсором усіх заходів, які відбуваються в селі. Приємно, що в громаді є такі потужні сількогосподарські підприємства, які дбають про жителів села та їхній добробут.

Також дякуємо активним жителям с.Веселе: Близнюку Степану, Новосаду Олександру, Торлупі Віктору, Колосу Юрію, Кулику Андрію, Санчику Віктору, які безпосередньо допомагали виконувати роботи із  заміни водонапірного насоса.

Громада тоді успішна, коли там живуть активні люди! Що ж, судячи з усього, у нас все буде добре, бо маємо найцінніше – небайдужих людей, які готові працювати задля розвитку і розквіту громади!!!