В селі Кошів виконані роботи з встановлення вуличного освітлення

Дата: 23.04.2019 15:02

Голова Торчинської селищної ради, Юрій Кревський, велику увагу приділяє вуличному освітленню на території своєї громади. Якщо в смт Торчин це питання вирішено на 98%, то окремі  села новоствореної громади не мали вуличного освітлення взагалі. Так, нещодавно вдалося вирішити проблему з освітленням вулиць у с.Білосток та Горзвин.

Наразі завершилися роботи з  вуличного освітлення у с.Кошів, де  дане питання залишалося одним з найактуальніших впродовж багатьох років. Втім, зараз ситуація змінюється: в селі на одній з вулиць,  протяжністю 750м, встановлено вуличне освітлення.

«Одним з першочергових завдань голови громади,- вважає Юрій Кревський,- є підвищення рівня безпеки та комфорту мешканців села. Тому і надалі будуть проводитися роботи щодо благоустрою населених пунктів, які входять до  Торчинської об’єднаної територіальної громади».