Виставка великодніх рушників "ВЕЛИКОДНІЙ БАРВОГРАЙ" в Буянівській бібліотеці

Дата: 17.04.2019 10:02

У бібліотеці села Буяни бібліотекарем Наталією Мадей, спільно з директором Будинку культури Світланою Ковальчук, організована виставка великодніх рушників «Великодній барвограй».

Незабаром Великдень. Традиційно українці вирушать до церкви освячувати Великодні кошики. І дуже важливо не забути прикрасити кошик свічкою та рушником. Перша символізує божественне світло, який кожен з нас несе в собі і дарує світу. А рушник символізує багатство ниток, сплетених розумом і любов’ю.

На відкритті виставки  Наталія Миколаївна  запропонувала відвідувачам дізнатися більше про символіку вищивки на рушниках, розповіла про духовні джерела наших предків - обряди та звичаї, щоб не загубити тієї ниточки, яка зв’язує нас із минулими поколіннями, щоб очистити і освятити свої душі.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку та насолодитися різнобарв’ям великодніх рушників!