В Торчинській громаді запровадили посаду інспектора з благоустрою

Дата: 15.04.2019 16:22

Європейська якість життя – це не тільки розвинута освітня та медична інфраструктура, високі доходи громадян та  їх безпека, це і охайна, прибрана, приваблива територія населених пунктів, які входять до складу громади.

Торчинська селищна  рада схвалила «Правила благоустрою» - документ, що з метою створення сприятливих для життєдіяльності умов закріплює комплекс норм і правил, обов’язкових до виконання усіма жителями та суб’єктами господарської діяльності у населених пунктах  громади і поза ними.

Головна мета – окреслити конкретні і зрозумілі межі відповідальності кожного господаря, підприємця і жителя за свою територію. Для контролю виконання цих вимог в Торчинській ОТГ  запровадили посаду інспектора з благоустрою. Його робота не лише карати чи накладати штрафи. Головне завдання «шерифа» з благоустрою – ведення діалогу з жителями для інформування про положення Правил і обов’язок їх дотримуватися.

Підприємці зобов’язані тримати у порядку прилеглу територію і зелену зону. Власники індивідуальних житлових будинків мають забезпечити порядок і чистоту на території від дому до дороги. Справжні господарі, які звикли хазяйнувати на своїй землі, такий підхід схвалюють і підтримують.

Інформація про інспектора з благоустрою Торчинської ОТГ:

ВЕЛЬКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ, освіта вища, юридична.

Номер телефону : 0664405027

Ми переконані, що поява інспектора з благоустрою дозволить суттєво поліпшити порядок уТорчинській  громаді.

Всіх активних жителів  запрошуємо до співпраці! Разом ми зможемо більше!!!

Щоб змінити світ на краще, кожен повинен розпочати зміни із себе, свого світогляду та вчинків.

Любіть своє  селище! Поважайте тих, хто робить його чистішим!

Давайте разом будемо підтримувати  порядок на вулицях і у дворах нашої громади!

Зробимо наш спільний дім красивим та комфортним!