Нарада з питань епідемічної ситуації з захворюваності на кір в Торчинській громаді

Дата: 11.04.2019 17:22

11 квітня відбулася робоча нарада з питань епідемічної ситуації з захворюваності на кір в Торчинській громаді. Сімейний лікар загальної практики, Наталія Грамчук, проінформувала присутніх  про складну епідемічну ситуацію, зазначивши, що основним чинником захворювання на кір є небажання жителів громади робити щеплення.  Наталія Федорівна сказала, що Луцький район по захворюваності є найураженішим серед 18 районів  області.

З метою стабілізації епідситуації, недопущення поширення захворіння на кір серед населення громади вирішили:

• Розробити «План заходів по стабілізації та ліквідації захворювань на кір в громаді»;
  • Провести роз»яснювальну роботу серед жителів громади;
  • Обмежити культурномасових, спортивних заходів з метою недопущення або спалахів кору.
  • Вжити заходів з максимального охоплення профілактичними щепленнями підлягаючих контингентів згідно календаря профілактичних щеплень.