Місячник по виявленню сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 02.04.2019 09:41

Відповідно до доручення голови районної державної адміністрації від 26 березня 2019 року № 485/16/2-19, рішення виконавчого комітету Торчинської селищної ради від 28 березня 2019 року №26 з 01 квітня         2019 року по 30 квітня 2019 року на території селищної ради буде проводитись місячник по виявленню сімей, які опинились в складних життєвих обставинах за участю відділу соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді, старостинських округів, закладів освіти та охорони здоров’я.

Метою проведення місячника є подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, запобігання сирітству, створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, виявлення на ранній стадії сімей, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, забезпечення захисту прав дітей, які виховуються у таких сім’ях, застосування ефективних форм соціальної підтримки сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.