Цікаві вихідні в бібліотеці села Буяни

Дата: 20.03.2019 09:55

17 березня відбулася недільна зустріч членів клубу «Щасливий кубик», який функціонує при бібліотеці села Буяни. Зустріч була присвячена українській хустці. Метою гри було ознайомити учнів із значенням хустини в побуті української родини; пробудити пізнавальний інтерес до вивчення традицій українського народу, сприяти  бажанню дітей зберігати родинні традиції, не забувати своєї національної культури.

Директор будинку культури ,Світлана Ковальчук, показала дівчаткам ,як зав’язували хустки наші бабусі. Кращим капітаном  в цій грі одноголосно визнали Карамаць Вікторію, хоча треба зазначити, що всі діти були надзвичайно активними.

А минулого тижня засідання клубу було присвячене  тваринам світу. Приходько Софія і її команда виграли з великим відривом. Капітан команди  прийшла на гру у костюмі лисички, за який отримала приз.

Дякуємо всім, хто долучається до цікавого, змістовного відпочинку у вихідні дні.