«Громада, в якій живуть такі талановиті люди, приречена на успіх»

Дата: 04.03.2019 11:52

«Громада, в якій живуть такі талановиті люди, приречена на успіх», сказав голова Торчинської громади Юрій Кревський, звернувшись до учасників концерту «Все чим багата душа», який відбувся 02 березня в Будинку культури селища Торчин. Чудове дійство, яке проходить в Точині уже четвертий рік поспіль та у якому взяли участь аматорські колективи селища Торчин. Вони продемонстрували свої вміння та любов до мистецтва власними виступами. Глядачі зустрічали шаленими оплесками колектив Торчинського професійного ліцею, школи, садочка, музичної школи, газової дільниці, лікарні, колектив місцевого самоврядування, які дарували присутнім пісні та танці, декламували поетичні твори та розказували гуморески. Під акомпонемент Олександра Огородніка, керівника народного заслуженого самодіяльного ансамблю «Колос»усі учасники концерту заспівали пісню про волинський край. Олександр Володимирович звернувся до присутніх, зазначивши, що культура та духовність грає надзвичайно важливу роль у формуванні та становленні особистості, людини, яка безмежно любить землю, на якій живе, поважає традиції та культуру свого народу. Він наголосив, що такі концерти зближують усіх, адже у ролі артистів спробували себе вчителі, лікарі, вихователі, працівники різних сфер діяльності. Їхні виступи щирі і безпосередні, народжені бажанням дарувати іншим красу та хороший настрій. Олександр Володимирович подякував усім, хто брав участь у концерті, а голова громади, Юрій Кревський, вручив усім колективам грамоти.