Профілактика булінгу в учнівському середовищі

Дата: 24.02.2019 11:07

З метою профілактики правопорушень серед дітей, забезпечення їх прав, свобод та законних інтересів, 21 лютого 2019 року головним спеціалістом відділу соціального захисту, у справах дітей, сімї та молоді селищної ради Христін Русланою Віталіївною, інспектором з ювенальної превенції Луцького РВП ЛВПГУНП у Волинській області Морозюк Ольгою Володимирівною, працівниками головного територіального управління юстиції у Волинській області Романенко Лесею Богданівною та Місюк Марією Михайлівною проведено лекцію на тему «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» для учнів Торчинського професійного ліцею.

Неповнолітнім розяснено визначення терміну «булінг», розглянуто його види та форми, шляхи подолання даної проблеми. Звернено увагу підлітків на відповідальність за прояв будь-якого виду булінгу.