Офіційні документи щодо звернень громадян

• Конституція України

• Закон України «Про місцеві державні адміністрації»

• Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

• Закон України «Про звернення громадян» зі змінами та доповненнями

• Указ Президента України від 28.08.2015 № 523/2015 "Про порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України"

• Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348 "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об"єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

• Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян"

• Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 № 630 "Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчоої влади"

• Постанова Кабінету Міністрів України від 12.08.2009 № 898 "Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи "Урядовий контактний центр"

• Постанова Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 №21 «Про затвердження Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типового положення про  контактний центр Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя»