КУХАРЧУК МИХАЙЛО ЗІНОВІЙОВИЧ

Україна, Волинська область, Луцький район, Городині

Місце загибелі:

Україна, Київська область, Бучанський район, Липівка

24 лютого 2022 року о 4 годині ранку президент рф путін оголосив про «спеціальну воєнну операцію» з метою нібито «демілітаризації та денацифікації України». Уже за кілька хвилин почалися ракетні удари по всій території нашої країни в тому числі й по нашій Волині.

Завдяки спротиву української армії та сил самооборони вже в перші дні агресії російська армія зазнала значних втрат у живій силі та техніці. Тисячі добровольців з усієї України пішли до лав ЗСУ , щоб стати на захист рідної землі. Одним із них був житель села Городині Торчинської громади,  Кухарчук Михайло Зіновійович.

Народився 15 листопада 1983 року в селі Городині Луцького району (раніше – Рожищенського району). Відомо що Михайло брав участь у визволенні Київської області.

Загинув 11 березня 2022 року в селі Липівка Бучанського району Київської області.

Він виконав свій обов’язок до кінця , віддавши найдорожче що має людина – власне життя , заплативши непомірно високу ціну за нашу свободу. Тому наш священний обов’язок зберегти і донести пам’ять про кожного героя який боронив і продовжує боронити наш спокій і звичайне мирне життя.