𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿 𝗦𝗲𝗮𝗿𝗰𝗵 𝗙𝗼𝗿𝘂𝗺 𝗘𝗡𝗩𝗜𝗥𝗢𝗡𝗠𝗘𝗡 – Форум пошуку партнерів «ДОВКІЛЛЯ»

Дата: 28.04.2023 10:33

26-28 квітня представниця Торчинської громади, Алла Ревуцька, взяла участь у форумі по пошуку партнерів за пріоритетом «Навколишнє середовище» від Програми «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027», який відбувся у місті Любліні (Республіка Польща).

У цьому міжнародному заході також взяли участь представники понад 100 установ, організацій та національних природних парків з Польщі та України, які зацікавлені подати проєкти на найближчий конкурс Програми «Interreg NEXT-Польща-Україна 2021-2027 рр».

У першій частині заходу були представлені основні принципи нової Програми та досвід попередніх проєктів. У другій частині майбутні партнери мали можливість представити свої установи, а також презентувати свої ідеї для спільних транскордонних проєктів.