Торчинська громада отримала благодійну допомогу для облаштування Пункту незламності

Дата: 10.02.2023 10:53

Твердопаливну конвекційну піч, теплі ковдри, антисептики, електрочайник, смітники, ліхтарі, каністри для води та тепловентилятори для облаштування Пункту незламності надав Благодійний фонд «Рокада» Волинь .

"В Торчинській громаді наразі розгорнуто 2 Пункти Незламності. Планується відкриття ще одного. Це локації, якими можуть скористатись усі бажаючі у випадку відсутності електроенергії понад 24 годин і більше. Така допомога є вкрай важливою, оскільки ми маємо бути готовими до імовірних складних обставин із електро - та тепло постачанням», - повідомив голова громади, Юрій Кревський.

Передача гуманітарної допомоги відбулась завдяки співпраці з Благодійним фондом Рокада. Висловлюємо слова вдячності Фонду за підтримку потрібних ініціатив у такий непростий час.

UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні