Наближаємо перемогу разом!

Дата: 28.02.2023 15:33

І ще однин автомобіль відправлено на передову!

Цього разу автомобіль вдалося придбати завдяки усім-усім, хто долучився до брагодійного ярмарку в Gmina Krobia.

Днями волонтер Олександр Красовський доставив автомобіль в частину, де несе службу наш земляк, житель селища Торчин, Парфенюк Олег.

А ми хочемо подякувати усім, хто доклав зусиль, аби машинка служила нашим військовим.

Насамперед хлопцям, які доставили автомобіль з Польщі: Щербюку Дмитру та Ревуцькому Петру.

Після доставки машинки на Україну, завдяки старанням Щербюка Дмитра та його команди був проведений ремонт транспортного засобу.

Крім того, висловлюємо слова вдячності керівництву ТОВ Веселе-Агро, Андрію Жуковському, Віталію Рудченку, Петру Коляді, які надали пальне для доставки автомобіля на передову.

А також дякуємо Олександру Красовському, який є незмінним волонтером та завіз транспортний засіб на Херсонський напрямок.

Нагадуємо, що продовжується збір коштів для придбання автомобіля для наших військ протиповітряної оборони! Вартість авто - 185тис.грн.

Тим, хто хоче задонатити кошти на автомобілі для ЗСУ нагадуємо, що це можна зробити, перерахувавши кошти на банківські картки:

(МоноБанк) 4441 1144 5819 0889 - одержувач - Володимир Харитонов.

(ПриватБанк) 4149 4998 0057 5506 - одержувач - Володимир Харитонов.

Довідки за телефоном:

0954595698, Ігор Шкоропад, керівник Добровольчого формування територіальної громади.

Долучайтеся до збору коштів!

Ми мусимо бути єдині у своєму прагненні наблизити перемогу!