В Торчинській громаді проходить марафон добрих справ

Дата: 07.03.2023 15:32

В Торчинській громаді проходить марафон добрих справ "РАЗОМ МИ СИЛЬНІ!" під егідою Дитяча Місія в рамках проєкту Не корумповане покоління No corrupted generation

Цього разу представник Фонду Арсен Сидорчук завітав до учнів Садівського, Воютинського ліцею та Скірченської гімназії. В ході зустрічі обговорили теми цінностей та життя в умовах сьогодення без корупції.

Крім того, навчальні заклади отримали солодкі сухарики тривалого терміну зберігання, які поповнять продуктові запаси в укриттях навчальних закладів на випадок повітряної тривоги.

Щиро дякуємо керівнику Благодійного Фонду Людмилі Лонюк за співпрацю та підтримку закладів освіти у непростий для усіх нас час.

Разом ми здолаємо усі негаразди!

А головне наше завдання: виховати некорумповане покоління українців, які будуть процювати на розвиток та розквіт нашої держави.

Все буде Україна!💙💛