Подарунки до Дня захисту дітей для діток ВПО

Дата: 03.06.2022 17:08

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Кожного року це свято асоціювалося із веселим дитячим сміхом та розвагами, проте цьогорічне свято відзначається в умовах воєнного стану.

Воєнні дії в країні зумовили ситуацію, коли багатьм дітям довелося покинути свої домівки.

В Торчинській громаді теж є діти з числа внутрішньо переміщених осіб.

І приємно, що завдяки співпраці з ГО "Бюро гендерних стратегій та бюджетування" вдалося підготувати для діток, які тимчасово проживають на території Торчинської громади, смачні продуктові набори.

Приємно спостерігати за щасливими посмішками дітей!

Нехай їхнє дитинство проходить у мирній Україні!

Нам є заради кого боротися!

Україна переможе????????