Вітання голови Торчинської громади з 8 Березня

Дата: 06.03.2020 13:55

Шановні жінки!!!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята, яке приходить з ледь відчутним весняним подихом, уквітчане ніжними весняними квітами, зігріте першими теплими променями сонця – з 8 БЕРЕЗНЯ!

Цей день символізує у світі ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є  у житті – щастя,  кохання, радість, надія - пов’язане  з Жінкою – Берегинею роду людського. Ви достойно і гордо несете це високе звання!

Ви наповнюєте щоденні робочі будні яскравими фарбами  своєї творчості, ніжності та краси, спонукаєте до шляхетних вчинків та добрих справ.

Тож нехай не тільки в цей святковий день, а завжди, Вас цінують і люблять, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Міцного Вам здоров’я, жіночого щастя, мирних і благословенних днів!

З повагою, голова Торчинської громади, Юрій Кревський