У Торчинській громаді розпочато опалювальний сезон

Дата: 21.10.2024 10:37
Кількість переглядів: 486

Фото без опису

Відповідно до розпорядження селищного голови №186 від 14 жовтня 2024 року  у Торчинській громаді офіційно розпочато опалювальний сезон 2024-2025 років для установ, організацій, що перебувають у комунальній власності Торчинської  селищної ради.

Це рішення було ухвалене на основі прогнозів синоптиків та з метою забезпечення комфортних умов для мешканців громади в осінньо-зимовий період.

Першочергово до системи теплопостачання підключено об'єкти соціальної інфраструктури.

Мешканців громади просимо з розумінням ставитися до можливих технічних затримок у процесі підключення, адже теплові системи потребують поступової адаптації до навантажень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь