Торчинська громада попрощалася із ще одним Героєм – АНДРІЄМ ЗІМИЧЕМ

Дата: 17.10.2022 16:12

Сумні звістки про загибель наших земляків, які стали на захист країни, все більше і більше ранять наші серця. Один за одним воїни-захисники стають у стрій Небесного легіону, залишаючи нам тугу і смуток.

16 жовтня Торчинська громада попрощалася із ще одним Героєм – АНДРІЄМ ЗІМИЧЕМ. Рідне селище Торчин зустріло воїна у зажурі.

Односельчани, мешканці навколишніх сіл, рідні, друзі, знайомі на колінах зустріли свого захисника.

Заквітчаною дорогою загиблого сина України везли вулицями рідного селища до місця останнього спочинку воїна.

Із військовими почестями Героя-захисника провели в останню земну дорогу. За душу воїна піднеслися молитви, в його честь прозвучав Гімн і військовий салют.

Вічна пам’ять та шана Герою! Назавжди у наших серцях і назавжди в строю!