Фонд профінансував  6,8  млн грн страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві по Луцькому відділенню  за  9 місяців  2021  року

Дата: 23.11.2021 09:49
Кількість переглядів: 258

Фонд профінансував  6,8  млн грн страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві по Луцькому відділенню

 за  9 місяців  2021  року

 

За 9 місяців 2021  року  Луцьким відділенням профінансовано щомісячні страхові виплати  235  потерпілим від нещасного випадку на виробництві (членам їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат  7 потерпілих - внутрішньо переміщені особи, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території.

За  звітний період витрати на страхові виплати склали  6,8  млн  грн,  за відповідний період минулого року – 5,9  млн грн, у тому числі :

- щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей – 5,3  млн грн, що становить 78,9 % витрат на страхові виплати;

- страхові виплати одноразової допомоги потерпілому в разі стійкої втрати професійної працездатності та членам його сім’ї   - 66,3 тис грн ( 1 %);

- допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві 671,8 тис грн. ( 9,9 %);

- медична та соціальна допомога – 697,4 тис грн (  10,2 %).

Станом на 01.10.2021 року щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого отримують 212 осіб. Сума виплачених коштів на цей вид виплат становить  4,8  млн грн. Середньомісячний розмір призначеної виплати у звітному періоді склав 2 510,34  грн, що на 257 грн  більше,  ніж за 9 місяців 2020 року. Чисельність отримувачів  щомісячної страхової виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника складає 23 особи, сума перерахованих коштів – 564,8  тис грн. Середньомісячний розмір на одного утриманця становить 2 728,3 грн, що на 166 грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності за даний період отримали  вісім  потерпілих. Сума виплати становила    66,3 тис грн, середній розмір становить -  8,3 тис грн, у минулому році - 13,8 тис грн.

 Працівники закладів охорони здоров’я, які внаслідок гострої професійної хвороби на COVID-19 отримали стійку втрату працездатності, зокрема інвалідність, отримують від Фонду соціального страхування України одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності та щомісячні страхові виплати. Такі виплати щомісяця фінансуються Фондом для медичного працівника упродовж усього його життя або до повного відновлення здоров’я. Їх розмір в обсязі 100 % компенсує потерпілому втрачений заробіток відповідно до встановленого МСЕК ступеня втрати працездатності.

По Луцькому відділенню Фонд соціального страхування України профінансував одноразову страхову виплату у розмірі 794 тисячі 500 гривень для лікаря-хірурга. Медичному працівнику було встановлено ІІ групу інвалідності, що настала внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу було профінансовано Фондом  у травні 2021 року за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Протягом  трьох кварталів  2021 року Луцьким відділенням проводились виплати на відшкодування допомоги по тимчасовій непрацездатності потерпілих від нещасного випадку на виробництві. Середній розмір допомоги, яка була відшкодована 57 потерпілим, склав 11,8 тис  грн, що 956 грн більше,  ніж за відповідний період  2020 року.

На медичну та соціальну допомогу потерпілим від нещасного випадку на виробництві за звітний період  профінансовано 697,4 тис грн, що на 427 тис грн більше,  ніж за 9 місяців 2020 року. В тому числі на:

- витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію 7 потерпілим – 62,2 тис грн (  8,9 %);

- витрати на санаторно-курортне  лікування 19  потерпілим – 287,3 тис грн. ( 41,2 %);

- технічні та інші засоби реабілітації 2 потерпілим – 16,7 тис грн ( 2,4 %);

- на лікарські засоби та вироби медичного призначення для 7 потерпілих – 48,9 тис грн (  7,0 %);

- на постійний сторонній догляд для 7 інвалідів – 185,5 тис грн ( 26,6 %);

- на  побутове обслуговування 7 потерпілим – 92,7 тис грн  (  13,3 %);

- на компенсацію витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів –  4,0 тис грн (0,6 %).

Фонд соціального страхування України здійснює страхування на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. У кожному із зазначених випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.

Зокрема, щомісячна страхова виплата призначається потерпілому у разі часткової або повної втрати працездатності та компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до визначеного МСЕК ступеня непрацездатності. Також страхову виплату щомісяця отримують члени родин потерпілих у разі їх смерті.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь