Фонд соціального страхування інформує

26 Лютого, 2020 р., 11:09
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ІНФОРМУЄ   Профілактика виробничого травматизму та профзахворюваності – обов’язок роботодавця   Україна взяла курс на децентралізацію та проведення реформ у всіх галузях, в результаті чого створюються нові адміністративні одиниці, реорганізуються чи створюються в об’єднаних територіальних громадах нові організації, установи, підприємства (далі – суб’єкти господарювання) для забезпечення існування та розвитку громад.
11 Лютого, 2020 р., 15:27
За підсумками2019 року у Луцькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 25 потерпілих від нещасних випадків на виробництві, з них по Луцькому району – 22 та по Горохівському району 3 страхових випадки.
22 Січня, 2020 р., 08:45
Луцьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області впродовж 2019 року спрямувало на фінансування лікарняних, допомог по вагітності та пологах і на поховання більше 48,45 млн гривень. А саме: