2022 рік ФСС інформує

29 Вересня, 2022 р., 11:00
Під опікою Фонду соціального страхування України перебуває близько 11 мільйонів українців – це наймані працівники, підприємці, фермери і самозайняті особи. Усі вони в разі настання страхового випадку отримують від Фонду виплати, допомоги, медичні і соціальні послуги.
29 Вересня, 2022 р., 10:59
Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.
31 Серпня, 2022 р., 15:50
Станом на 31.08.2022р Луцьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області профінансовано заявки-розрахунки по вагітності та пологах, які були прийняті від роботодавців по 29.06.2022р. включно.
31 Серпня, 2022 р., 15:49
Станом на 26.08.2022р Луцьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області профінансовано заявки-розрахунки по вагітності та пологах, які були прийняті від роботодавців по 26.06.2022р. включно.
31 Серпня, 2022 р., 15:46
Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.